MquForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MquForum

www.Mqu.forumy.biz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CnrMt2 GM Alımları İçin

4 posters
YazarMesaj
[FL]Xiaoyu
Admin
Admin
[FL]Xiaoyu

CnrMt2 GM Alımları İçin Empty
MesajKonu: CnrMt2 GM Alımları İçin   CnrMt2 GM Alımları İçin I_icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 10:38 pm

İsim:
Soyisim:
En Son Nerede Görev Yaptınız(Sw,Site):

Sevgiliniz Oyunda Hile Kullanıyor Ne Yaparsınız:

Kardeşiniz Veya En Sevdiğinz Arkadaşınız Hile/Küfür Ediyor Ne Yaparsiniz?

Swmiz İçin Neler Yapıcaksınız?

Üyeler Pvp Açıyor Ne Yaparsınız(Pvp açmak yasak olduğu için):

Not:Swmizde 90 Level Olmanız Zorunludur..Biraz Zor 90 Level Olmak..

Not:Komut Bilginiz Olsun!

Tesekkür Ediyoruz

[TL]Caner
Yardimci Kişi[GM]Xiaoyu
https://forummqu.hareketforum.net
xxFlamex
Misafir

MesajKonu: Geri: CnrMt2 GM Alımları İçin   CnrMt2 GM Alımları İçin I_icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 10:48 pm

Kaan
Epçeçen
14
Çorlu
HasanpasaMt2
Uyarırım Olmassa süreli ceza
Uyraırım Olmassa süreli ceza
gm oldummu herkesin derdini dinlicem yardıma ihtiyacı olanlara yardım edicem
yayımlanmasını yasaklarım
DieForYo
Misafir

MesajKonu: Geri: CnrMt2 GM Alımları İçin   CnrMt2 GM Alımları İçin I_icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 11:10 pm

İsim: Uğur
Soyisim: YAVUZ
Yaşadığı Yer: KOCAELİ
En Son Nerede Görev Yaptınız(Sw,Site): ßirKac pwp Serverda Smile İsimlerini ßiLe hatırLamıyorum Smile

Sevgiliniz Oyunda Hile Kullanıyor Ne Yaparsınız: Gereken Neyse Onu

Kardeşiniz Veya En Sevdiğinz Arkadaşınız Hile/Küfür Ediyor Ne Yaparsiniz? Gereken Neyse Onu

Swmiz İçin Neler Yapıcaksınız? KalıcıyLa Elimden qeLeni Wink

Üyeler Pvp Açıyor Ne Yaparsınız(Pvp açmak yasak olduğu için): Uyarı + DinLenmezSe Kill + Dc

lwl Sınırı Sorun DeqiL Smile

Not:Swmizde 90 Level Olmanız Zorunludur..Biraz Zor 90 Level Olmak..

Not:Komut Bilginiz Olsun!

Tesekkür Ediyoruz
Derin D
Misafir

MesajKonu: Geri: CnrMt2 GM Alımları İçin   CnrMt2 GM Alımları İçin I_icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 1:29 am

İsim:volkan
Soyisim:tan
Yaşadığı Yer:karabük
En Son Nerede Görev Yaptınız(Sw,Site):Rmmt2 de yaptım nick DerinDevlet

Sevgiliniz Oyunda Hile Kullanıyor Ne Yaparsınız:Uyarırım Uymassa Cezası neyse verilir

Kardeşiniz Veya En Sevdiğinz Arkadaşınız Hile/Küfür Ediyor Ne Yaparsiniz?:Uyarırım Uymassa Cezasını neyse verilir

Swmiz İçin Neler Yapıcaksınız?:OYUNU DAHA EĞLENCELİ HALE GETİRMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARIM HE YANLIS ANLAMAYIN SW Yİ EĞLENCESİZ DEMEK İSTEMEDİM: sadece her zman iyinin de iyisi oldugunu düşünürüm. Bu SW de de iyininde iyisi bizim olmamız için calışırım

Üyeler Pvp Açıyor Ne Yaparsınız(Pvp açmak yasak olduğu için):Uyarı Bi kaç Dc Cezası sonra agır yaptırımlar
[TL]Mr
Takım Lideri
Takım Lideri

MesajKonu: By mR   CnrMt2 GM Alımları İçin I_icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 3:55 am

Arkadaslar Anket'i Doldururken Msn bıraksaydınız keske ben ona göre ekler sizinle GM lik için konusurdum ! Konu Yeniden Acılcak Anketler Yeniden DüzenLencek

ßy mR
mertrocker
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: CnrMt2 GM Alımları İçin   CnrMt2 GM Alımları İçin I_icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 11:14 am

İsim:Mert
Soyisim:Ateş
Yaşadığı Yer:Bursa
En Son Nerede Görev Yaptınız(Sw,Site):Yağmurmt2,SYsmt2,RainbowMT2

Sevgiliniz Oyunda Hile Kullanıyor Ne Yaparsınız:Uyarırım uymazsa admin tarafından belirlenen cezayı uygularım

Kardeşiniz Veya En Sevdiğinz Arkadaşınız Hile/Küfür Ediyor Ne Yaparsiniz?Uyarırım,kurallara uymazasa Kill Birdaha uymazsa level düsürme

Swmiz İçin Neler Yapıcaksınız?:Dha iyi bir yer olması için çalışacağım,Bana söylenenleri yapacağım,oyuncularla ilgileneceğim

Üyeler Pvp Açıyor Ne Yaparsınız(Pvp açmak yasak olduğu için):Eğerki acarlarsa Uyarı+uyarı+kill+level düsürme
Mert_spacess@hotmail.com

En son mertrocker tarafından C.tesi Mart 13, 2010 12:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
TheKaPLaN
GM
GM

MesajKonu: Başvuru   CnrMt2 GM Alımları İçin I_icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 11:47 am

Ümit
KapLan
17
Hendek/Sakarya
Daha Önce Görev Aldığım Serverlar: TKMt2--tkmt2.sytes.net***SimG3Mt2---KardesMt2--
Sevgiliniz Oyunda Hile Kullanıyor Ne Yaparsınız:Ban Atmam Sohbeti Blok Ederim Kimseyle Konuşamaz
Kardeşiniz Veya En Sevdiğinz Arkadaşınız Hile/Küfür Ediyor Ne Yaparsiniz?Uyarırım/Devamında Dc Attırırım
Swmiz İçin Neler Yapıcaksınız?Önce En Güzel Şekilde Tanıtmak Sonra (verilirse)Görevimi En İyi Şekilde Yaparak Oyunculara Kaliteli Bir Sw Sunmak
Üyeler Pvp Açıyor Ne Yaparsınız(Pvp açmak yasak olduğu için):Uyarırım/Devamında Levelini Düşürürüm
Not:
İletişim İçin:mr.kaplan54@hotmail.com
GSM:0538 867 19 14
http://TheKapLaN.blogcu.com

CnrMt2 GM Alımları İçin
1 sayfadaki 1 sayfası